| Ciprianutzu a întrebat:

imi puteti da exemple sau sfaturi despre ce as putea vorbi cu o fata pe messenger? Ne cunoastem de ceva timp si stiu ce hobby-uri are ce muzica asculta etc.si as vrea sa continui sa vb cu ea doar ca nuj ce sa o mai intreb! Help me please!
PS:am 17 ani.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Intreab-o ce face in timpul liber si cum arata un weekend tipic, daca ii place sa mearga in excursii si unde, povestiti-va despre locuri unde ati fost.
Poti vorbi mai in detaliu despre hobbyurile ei (fii pregatit sa sustii o discutie). In general vorbeste despre ea si mult mai putin despre tine pentru ca poti lasa impresia de egoist sau neinteresat de ea.

| Masochistul12 a răspuns:

Efectiv te legi de orice detaliu si il dezvolti,e usor,nu trebuie sa te gandesti la asta,trebuie sa fie ceva spontan,iti vin ideile atunci pe loc,intreaba ce a facut, spune-i ce ai facut si de acolo conversatia poate contiunua mult si bine, daca o placi, invit-o sa iesiti, dai un trandafir si impresioneazo frumos. Bafta