| Mihaelazet8 a întrebat:

Hey,TPU! imi puteti da si mie link-uri cu site-uri de haine online, unde preturile sunt bune si marfa la fel? funda! happy

Răspuns Câştigător
| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
Haine de cumparat si de nelasat!
postari zilnic, preturi pentru orice buzunar

2 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Http://haineieftinesibune.ro/ asta ar putea sa te ajute, eu mi-am comandat de aici rochita si pijama :) si sunt foarte ultuita de cum arata dar si calitatea materialului :)

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Cici dacest site? Mie mi se par preturile OKEY:D : https://www.miniprix.ro/produse/dama?gclid=COuQip-R2rgCFc7C3godkjwApw