| GãBĺTzA a întrebat:

Hey tpu...imi puteti da si mie niste statusuri de dragoste pentru prietenul meu:* :8

gen: La baiatu meu visezi~singura te amagesti...are fetiTssa lui aksa si cuminte si frumoasa...♥♥♥♥♥♥♥

pentru cele mai rapide frumoase si multe dau fundita♥♥♥

Răspuns Câştigător
| mini35 a răspuns:

Iubira:X impartasita e cel mai frumos si cel mai bun lucru care se intampla cuiva.

Ma simt mai bine ca niciodata pentru ca in sfarsit m-am indragostit.big grin

Iubirea mi-a daruit cem mai bun sentiment si nu vreau sa il pierd nici in mormant.
Sper ca au fost bunebig grin