| fatasupertare a întrebat:

Imi puteti spune cum sa fac multe likeuri la o pag (de facebook) si sa ridic activitatea. Sa primesc likeuri la poze, sa viziteze pag... Ah ce frumos ar fi! Dar nu stiu cum? Am mai avut alte pag dar tot asa se intampla, oricum aceasta e creata recent, sa stiti! OFER FUNDITA LA RASPUNSUL BUN!

Răspuns Câştigător
| ElectronicSound a răspuns:

Da, in primul' rand, pagina pe TPU, apoi fa pub la cateva poze cu alte pagini, poze d egenul ''daca ai facut... da like la pagina din descriere'' si apoi pune multe comentarii la alte pagini
nu te simti vinovata

1 răspuns:
| MeddyMaddy a răspuns:

Adaugi poze pe profilul tau si pui si pagina acolo