| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune va rog pe scurt ce s-a intamplat ieri seara in Narcisa Salbatica?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Poi NArcisa a fost gasita de Eliza in baie inconstienta a chemat o pe Mioara si pe Tudor a fost dusa l` spital, acolo doctorul a zis ca a fost otravita. Apoi a venit politia, vroiau sa o i a iar Tudor nu i alasat le. a zis ca daca Narcisa moare e doar vina lor.(Politistii erau trimisi de tipa aia blonda cu care s. a culcat Tudosr.procuroarea). Cristian a vazut filmarea aia cand Emil ii da drumu` de l` mana sotiei lui si cam asta s. a intamplat mai important sa zic asa:X