| ellyd a întrebat:

In noaptea dintre ani mi-am pus pe degetul mijlociu de la mana stanga o verigheta imprumutata (asa am auzit ca iti visezi alesul) si am visat intr-adevar pe cineva. Voi ce credeti? Ati incercat? Credeti ca e adevarat?

1 răspuns:
| 3mY20002121 a răspuns:

Probabil ca este advarat. daca chiar ai visat pe cineva.dar posibil sa nufie adevarat. daca tot cu gandul acoloai stat inseamna ca de asta ai visat.ma rog daca i s-a mai intamplat asta la cuiva este bie sa crezi sau aci cum vrei. Parerea mea!