| andutz a întrebat:

Credeti in vise? Am auzit mai demult ca daca visezi ca iti cade un dinte inseamna ca iti va muri cineva din familie. Nu e adevarat, nu? Pentru ca eu asta am visat, ca-mi cade un dinte laughing.

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Pai depindestraight face
mie tot timpul mi s-a intamplat cand visam asa ceva dupa ceva timp auzeam ca mi-a murit cineva din familiestraight face si nu cred in vise dar mi se intamplastraight face daca visezi cati cade un dinte si te doare foarte tare inseamna ca iti va muri cineva drag si vei plange daca iti cade si nu te doare inseamna ca e cineva indepartat si nu ai avuth multe tangente cu acea persoanahappy

eu sper ca tie sa nu ti se intample ceea ce mi s-a intamplat miewinking

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai e si altceva
daca visezi ceva si stai cu gandu` ca o sa se intample sau ca trebuie sa se intample ceva...sunt mari sansele sa se intampla
adica oarecum traiesti cu convingerea asta
eu cred in visele alea frumoaseee

| Muflă a răspuns:

Toate visele încearcă să-ți spună ceva, dar pot fi interpretate în mai multe moduri thinking De exemplu, apa are enșpe mii de semnificații. S-ar putea să nu-ți moară nimeni, dar să se întâmple altceva important

| adrianajollie a răspuns:

Visele nu inseamna ceva neaparat.
Uite noi visam doar cateva minute pe noapte restul e doar imaginatia noastrahappy. De`aia uitam ce am visat cand ne trezim.
Acum la tine nu stiu ce ehee hee
Fundabatting eyelashes?

| BaDrihanna a răspuns:

Si eu am visat ca mi-a cazut un dinte dar nu am simtit nimic asta inseamna ca va muri cineva foarte indepartat?

| denissita_6892 a răspuns:

Eu de ex am avut ceva ciudat. am visat mi aduc aminte acelasi vis cu mama. dupa o luna s a intamplat s tot asa. e nasol pana te obisnuiesti

| emma21 a răspuns:

Mamei mele i s-a intamplat ceva in genul. Ea a visat ca i-a cazut si ca era spart in 3 bucatele. Ce este ciudat este chiar in zilele urmatoare tatal meu a ramas fara servici, mi-am rupt piciorul si sora mea si-a spart ochelarii. Ciudat nu?