| LolNope a întrebat:

In primul rand multumesc anticipat pentru raspunsuri. Vroiam sa va intreb, ce parere aveti despre Telefonul Samsung S5230 Star? Merge bine? Are memorie buna? E buna camera? Se strica repede? Deci, vreau sa imi iau un telefon nou, dar nu prea stiu de care.Am un Samsung J750, dar m-am cam plictisit de el.Nu prea are lumea din cls telefoane cu touch, dar parintii au zis ca imi iau daca vreau asa ca de ce nu? Vreau ceva cu touch, neaparat(nu ceva de genul nokia x3, care sa aiba si touch si taste, mi se pare urat) e un moft de-al meu. Daca nu e bun, ce telefon cu touch bun imi recomandati(sa nu fie lg sau motorola ori o firma de genul)? Sa fie sub 700 de lei.

Ps:As vrea sa imi vand telefonul de acum, ce pret credeti ca as putea cere pe el? E destul de zgariat, dar merge bine, si netu la fel, are 3g si camera e excelenta, numai ca este un model mai vechi. E blocat pe Orange.

Scuzati categoria dar ese una din cele mai accesate.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Veyron a răspuns:

Cel mai bun ar fi Nokia 5230, foarte accesibil si este un telefon fashion;)
http://telefonultau.eu/products/Nokia-5230-White.html
intra aici ai si un review.

| ζøvع a răspuns:

Pentru telu tau as da 250 lei
da cel ce ti-l doresti e bun in orice privinta
pretu... nu stiu du-te cauta la un magazin ( Orange, cosmote, Vodafone)