| CoriiKidd a întrebat:

Ce ziceti de telefonul Samsung gt s5230 star?
Pana acum credeam ca si LG-urile sunt bune si vroiam sa imi iau un amarat de kwerty (am scris cu k pentru ca nu imi merge litera ``chiu``) care nu avea cine stie ce. Apoi am vazut la o prietena ca are acest tel. ( Samsung gt s5230 star ) si mi-a placut foarte mult.Am cautat pe google review-uri si mi s-a parut interesant.Are google map poti descarca jocuri, camera e de 3, 2 mega (fata de al meu recent care e de 3.0 )si sunt in culorile : alb,rosu, negru, roz, gri (parca). Acea prietena il avea pe roz ( nu e chiar roz e un roz-mov ) si mi s-a parut si culoarea draguta si desing-ul happy.Dar voi ce parere aveti.mie mi se pare o firma putin mai buna Samsung fata de LG dar vreau sa stiu ce imi recomandati si voi. Din nou : Ce parere aveti de telefon? e bun sau nu? sa il cumpar?
alte sugestii pentru telefoane; 3 (ieftine..cu touch happy )
Dau FUNDA.

3 răspunsuri:
| UnKnoWw a răspuns:

Nu este asa bun telefonul... ai sa te plictisesti repede de el pentru ca nu are android whistling Alt telefon ieftin cu android e Orange passadena smug costa 380lei si primesti toate accesoriile la el + card de 2 gb!

Răspuns utilizator avertizat
| UnKnoWw a răspuns:

Alte sugetsii thinking eu am un Samsung star 2 acum si... sa zicem ca e bun