| Hatelies a întrebat:

Hey TPUsad in ultimul timp imi tot dau seama ca nu sunt buna de nimic.straight face Nu am nici un talent. Stiu copii care deseneaza canta danseaza etc. Mie imi place sa desenez dar fac doar baliverne nu iese nimic bun. La cantat am o voce groaznica la dans nu sunt buna deci in concluzie nu fac nimic bun. Oare e adevarat ca fiecare e bun la ceva? fiindca eu ma simt inutila. La ce alte lucruri mai poti fii bun? funda. si va rog nu luati in glumastraight face

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sigur ca ai si tu un talent. Doar ca nu l-ai descoperit inca. Nu esti singura care se afla in aceasta situatie.

| Maariiaa a răspuns:

Nu fii dezamăgită, caută ceva care te atrage și o să îți descoperi talentul mai devreme sau mai târziu, stai fără grijă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar si daca nu ai niciun talent poti sa faci chestii interesante daca iti place ce faci si muncesti mai mult decat cei care au talent.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ai putea fi buna la design, sau la moda, sunt multe lucruri la care ai putea fi buna.Sa scrii povesti, sa canti la un instrument.Trebuie doar sa incerci si sa te gandesti ce te-ar atrage cel mai mult.Stai linistita, nu exista om care sa nu fie bun la nimicwinking

| Lolii45 a răspuns:

Nu spune asta! Sunt sigura ca si tu ai vreun talent ascuns...nici eu nu mi-am descoperit nici un talent pana acum dar inca mai caut big grin

| alyn1alyn1alyn1 a răspuns:

Poti sa desenezi foarte bine, sa scrii poezii, poti avea abilitati sportive de care nu stii:fotbal, handball, etc.Incearca orice iti trece prin cap, daca nu iti reuseste mai incearca, iar daca simti ca nu e pentru tine incearca alt ceva. Funda?