| Dana_7376 a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat... Eu nu ma pricep la sport, sunt chiar anti-talent, dar totusi am incercat sa fac dansuri. Ne pregateam pentru un festival important cu un dans popular si chiar imi placeau acele ore de dans, pana intr-o zi cand profesoara mi-a spus ca as putea sa nu mai vin sad. M-am simtit foarte prost. Eu de cantat nu pot sa cant, nu am voce, simt ca nu ma mai pricep la nimic. Poate ca nu am nici un talent si chiar nu stiu ce as putea sa fac. Sunt total debusolata.:-

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Fiecare este talentat la ceva tongue Sper sa-ti gasesti propiul talent happy

| DarkShaodw1 a răspuns:

Cu siguranta ai si tu un talent! Incearca sa desenezi, poate sa compui poezii, proza. Cu siguranta ai un talent!
In plus, daca iti place sa dansezi, nu renunta! Danseaza in continuare! Chiar daca nu mergi la festivaluri, nu e nicidecum un capat de lume! Danseaza si la tine in camera! E pasiunea ta, n-o pierde!:*