| Alecsandraa97 a întrebat:

Salut, eu si prietena mea nu stim ce sa facem...ne plictisim, aveti idei?big grin

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Iesiti in oras, faceti poze, gatiti, uitati-va la Tv sau la filme, depanati amintiri. Va gasiti voi de treaba smug

| mihaibrasov a răspuns:

Sex non stop. ce altceva? laughing

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Nu laughing
Si eu ma plictisesc yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Puteti iesi in oras, in parc. Acolo puteti cunoaste si oameni noi, sa va faceti noi prieteni. Puteti sa faceti Pijama Party, in care va luati un film, faceti popcorn, luati sucuri si il vizionati.
Puteti sa va inscrieti amandoua la un sport, volley, basket etc.
Puteti merge si la inot. E vacanta, gasiti voi ceva distractiv de facut!

Succes!happy
Vacanta placuta!:*