| AlexaEly97 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Pitesti. Ce licee cu profil stiinte sociale sunt in oras? Daca se poate sa imi spuneti si o medie cu care se poate intra.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Profilul de stiinte sociale se gaseste la urmatoarele licee, le pun in ordinea importantei :I.C BRATIANU, ZINCA GOLESCU, ALEXANDRU ODOBESCU si mai este la Cantacuzino..., Eu sunt la Bratian stiinte sociale cls a 9 ultima media la mine in clasa a fost 8, 99, la Zinca 9 si ceva si restul sub 9 daca vreis a vezi mai mult cauta pe isj arges iti las si un link, sa vezi ultimele medii cu care s-a intrat in 2012: http://admitere.edu.ro/2012/staticRepI/j/ aici gasesti toate liceele din pitesti si poti sa vezi.

3 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Zinca.(cred ca are profil stiinte sociale).
Media cu care se poate intra... nu stiu.

| AndreyKira a răspuns:

Zinca, Bratianu, Odobescu parca are dar nu stiu mediile de admitere, in orice caz la Zinca si Bratianu peste 9.