| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

la anul ma voi duce la liceu, cateva sfaturi legate de vestimentatie cum sa.mi fac prieteni repede si alte chestii importante

Răspuns Câştigător
| Prg_Iulian_1999 a răspuns:

Liceul...pai parerea mea e ca trebuie sa fii TU, nu incerca sa pari ceeea ce nu esti; iti poti face prieteni rapid daca vei fi deschis cu ei; poti incee cu un simplu salut, dupa cateva zile poate schimbi cateva vorbe si vei vedea ca va fi bine, trebuie sa ai incredere in tine... Good Luck BRO!

1 răspuns:
| 6684464 a răspuns:

Deci 1994 nu se refera la anul in care te-ai nascut.
Trebuie sa te bagi in seama cu cat mai multi.
Tine minte numele directoarei, a dirigintelui(/ei), a claselor pe langa care treci mai ales la sala de TIC(info.) si la baie.
O sa para ca te prinzi repede de lucruri si o sa fii ales ca seful clasei.