| Maditzaa16 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva? Vreau si eu sa imi fac unghiile, dar nu stiu cum, sambata incep un curs de modelling :$ si as vrea sa le am si eu frumoase cat de cat! Mentionez faptul ca nu am unghii de vedeta foarte mari laughing sunt micute :$ Fundita :*

6 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Eu zic ca unghii frantuzesti sunt cele mai frumoase si sunt si usor de facutwinking

| georgikk a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti di un ghile cu o culoare (roz de exemplu) si dupaa sa dai cu oza grafity neagra si va isi ceva snzational crede-ma

| Maditzaa16 explică:

Ms la toti love struck chiar nu stiu la care sa dau fundita sad ideile voastre mi-au fost de foarte mare folos sa imi creez eu propiu model love struck mersi mult :*

| ioanadanny a răspuns:

Poti sa iti faci unghiile cu culoare ta preferata iar dupa aceea sa le faci liniute ceva de genu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| danizu212 a răspuns:

Incearca leopard! Arata cool!