| andra1808 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cum ii dau papuci unui baiat fara sa se supere? love strucklove struck funtita:*

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

In primul rand sa nu il minti!
In al 2 lea rand spune-i exact cum sta treaba... explica-i ca nu mai simti nimic pentru el si nu are rost sa continuati asa. NU vezi un viitor happy Chiar daca se va simti un pic ciudat ( mai ales daca tine la tine ) asta este, va trece. Dar atunci cand ii spui sa te porti frumos si sa nu te crezi superioara lui, se va supara.

Bafta

2 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Hei! Parerea mea e sa-i spui exact ce simti. dar nu in genul ' Gata, am terminat-o cu tine!', sa fie mai ..clar,adica sa-i spui ceea ce simti tu cu adevarat si care sunt motivele tale sa nu mai fi cu el.Va fi normal sa se nelinisteasca la inceput, dar ii va trece.

| Madysss a răspuns:

Buna andra happy pai sa o luam de la inceput poti sa il iei frumos la o plimbare in parc happy undeva si sa ii spui foarte calm fara a te rasti la ell sau fara sa il mintti fara a fii altcineva langa voi. poti sa ii spui ca nu te mai atrage sentimental sau ca nu maii merge intre voi doi ca nu esti fericita impreuna cu el. vezi cum reactioneaza... dar trebuie sa fiti amandoi calmi si sa nu va rastiti happy Ii poti spune la inceput sa fie intelegator si sa nu se supere si la sfarsit puteti ramane prieteni sau aminci :* sper ca ti-am fost de folos love struck o zii placuta