| MmariaA a întrebat:

ma puteti ajuta va rog puppy dog eyes? era un status care se termina ceva de genu' "dar nimeni nu se intreba daca tu esti fericita?" sau daca stiti alte status care se termina aproximativ asa ziceti-mi va rog. Funda love struck

2 răspunsuri:
| DeniAli14 a răspuns:

Cand plangi nimeni nu iti vede lacrima de pe fata. Cand razi nimeni nu iti observa zambetul. Cand cineva e trist tu il ajuti dar nimeni nu se intreaba daca tu esti fericita. Cand ajuti pe cineva nimeni nu iti observa efortul. Dar cand gresesti toata lumea te vede. happy

| BabyBlue16 a răspuns:

Buna;*.
Incearca sa privesti viata cu alti ochi... Pentru ca nimeni nu o sa se intrebe daca tu esti feriicita... :*.
Acesta e? Funda puppy dog eyes