| NicollNikkyKv a întrebat:

Buna TPU am vazut aici pe ceva site un status de invidie. Dar nu mai stiu cum era... Suna c-am asa ceva : " Eu sunt un vulture iar voi sunteti doar niste soriceii in ochii mei ". Era ceva de genu laughing Ma puteti ajuta daca il stiti sa mi-l spuneti? happy Si as imi vrea pe langa status asta + niste status de cum sa zic, ca u mai am incredere intr-o pers...

Dau funditaaa + voott!

3 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

-A ierta inseamna a oferi unei persoane sansa de a gresi din nou!
-Numai dupa invidia altora iti poti da seama de adevarata ta valoare!

| maly00 a răspuns:

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.