| dani97 a întrebat:

mai avem 2 saptamani pana la vacanta! :X... credeti ca o sa treaca repede timpul? laughing! nu mai rezist!

5 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Eu termin saptamana urmatoare, si vin examenele.sad

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Te înţeleg perfect.
Vor trece şi aceste două săptămâni la fel cum a mai trecut şi un an de şcoală.
Priveşte partea bună: nu prea se mai fac ore serioase, se încheie mediile, vii relaxat.
Pa-pa.

| τττ a răspuns:

Bună.
Eh,haide,nu mai reziști 2 săptămâni? După vei sta 3 luni departe de școală, ai răbdare.
Pa, pa.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nici eu. numar zilele si parca nu mai trec... inca putin si pot a ma trezesc si sa spun aa e luni nu merg la scoala pentru ca E VACANTAlaughing

| TPUajutor a răspuns:

Extrem de rapid