| looolliika a întrebat:

happy maine merg la sa-mi cumpar rechizite. as dori sa va intreb. ce ar fi mai in trend.adcik la caiete... de ex modelu' sin nu stiu ghiozdan ceva sa fie la moda :X:X

Merci happy

Răspuns Câştigător
| CariocaAlba a răspuns:

Cred ca deja ti-ai cumparat dar mai la moda acum am observat ca sunt caietele Ed Hardy;-) se gasesc in Carrefour si nu sunt scumpe.Iar ca ghiozdan cumpara un model care iti place si personalizeaza''l cu o suzeta, un lant sau o coada de vulpethinking