| euzictutaci a întrebat:

kiss Mentionez de la inceput: funtitza! big grin

Eu fac dans sportiv si am un partener suuper dragut love struck (il plac de f mult tip pe acest baiat) si aseara parintii lui au cununat si am dansat la nunta happy (moment artistic)! La bloc, el are o vecina care are fata cu noi in grupa la dans (are 16 ani aceasta fata) si a fost si ea la nunta. La inceput, cand s-a dansat valsul miresei, dupa au urmat nasii etc. a vrut si fata resp sa danseze cu Andrei (parteneru meu) blues (sau cum se scrie laughing) si dupa ce a dansat cateva min. cu fata aia a ven la mine si m-a invitat la dans si evident ca am acceptat love struck! Dupa aceea m-a prez rudelor lui, dupa care am dansat dansurile ce trebuia sa le dansam pentru mom artistic! La sfarsit am vrut sa fac o poza cu el si in poza el ma tine cu mainile lui de sold.ma rog laughing si mama ne-a facut pozele si el ii zicea:,, Mai fa-ne cateva!" >8- intrebarea mea este: oare ma place cat de cat? >8- unii zic ca da, dar nu sunt f siguri si eu nu stiu ce sa mai cred sad

3 răspunsuri:
| euzictutaci explică:

Mentionez: nu este baiatul din poza de profil! (acum depinde ce poza de profil va apare la mine. daca este una in care sunt cu un baiat si eu am rochita galbena, este fostul meu partener)

| tubilik a răspuns:

Brobabil ca te place putin

| Merlon a răspuns:

Cred ca te place...sau te-a tinut sa dea bine in poza