| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa o luam cu inceputul. Acum cateva saptamani a fost majoratul unui var de-al meu. Am baut putin ce-i drept dar nu asta conteaza. Am inceput sa dansez si un coleg al varului meu a inceput sa danseze cu mine. Intai se dadea la mine, dupa am inceput sa dansam la sentiment (lipiti unul de altul) si dupa un dans lung, in care ne-am uitat unul in ochii unuia, m-a pupat pe obraz >:". Dupa ce s-a terminat melodia, am terminat si noi dansul. Abia am scapat de el, ma tinea super-strans si as mai fi dansat cu el dar trebuia sa merg la baie (soarta). Dupa ce am iesit din baie, nu am mai putut dansa pentru ca ma dureau picioarele (eram pe platforme). Adica mie chiar imi place de el, e dragut. Intrebarea mea este: Ma place sau nu?

4 răspunsuri:
| Madeleine94 a răspuns:

Te place asta mai mult ca sigursmug

| Zenit313 a răspuns:

Te place, dar este prea devreme sa spunem daca simnte ceva pentru tine.

| Zuzazozo a răspuns:

Eu cred ca incerca sa vada daca ii iese ceva cu tine...intelegi cevreau sa zic sau poate chiar ii place baiatului de tine.
Bafta!

| andraeproasta a răspuns:

Sa stii ca dupa cate se vede ai sanse sa fii cu el. Si daca vrei iti garantez.