| GabrielaS13 a întrebat:

Mi-am comandat un tricou de pe personalizari.ok. Am o intrebare. Oare la prima spalare se va sterge scrisu? Scrie pe el,, Casa moara fetili".

FUNDA

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca imprimeul este de calitate, va rezista chiar si cativa ani. Daca nu, se va curata in cateva luni. Nu prea ai de unde sa stii de la inceput daca firma de la care ai comandat este de calitate sau nu.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca se va sterge si oricum rosul ala e aprins si daca se ia putin nu o sa se cunoasca chiar asa tare.In orice caz, mai bine il speli tu in chiuveta, de mana daca tii asa mult sa nu il strici pentru ca temperatura mare din masina ii poate cauza si daca e bumbac poate sa intre serios la apa.

| ღAngiießăă a răspuns:

Nu cred că se şterge dar dacă ţii aşa de mult la el. îl speli la mână happy