| GabrielaS13 a întrebat:

Cine si-a cumparat pana acum vreun tricou de pe personalizari.ok. Eu mi-am dat comanda de un tricou cu,,, Casa moara fetilii" si mi-am ales culoare tricoului negru si culoarea imprimeului rosie doar ca in poze nu aparea genul asta de combinatie. Inseamna ca nu este pe stoc sau de ce?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| SteveAx a răspuns:

Da, inseamna ca nu mai este pe stoc. Am patit-o si eu de 2 ori, iar a 3-a oara am avut noroc.
Mai asteapta o perioada de timp si incearca din nou. Succes!

| GabrielaS13 explică (pentru SteveAx):

Pai deja am dat comanda. Asta inseamna ca nu o sa primesc nimic? O.o

| SteveAx a răspuns (pentru GabrielaS13):

E posibil sa o primesti dar cu intarziere, totusi in cazul meu nu am primit nimic prima oara, iar a 2-a oara am primit doar o foaie cu scuzele de rigoare din partea lor...

| GabrielaS13 explică (pentru SteveAx):

Dar normal in cat timp ar trebui sa vina comanda?

5 răspunsuri:
| MarinaMinodora1980 a răspuns:

Aa cei de la www.personalizariok.ro folosesc numai folii 3M si tricouri marca Gildan. sunt sunt profii trust me

| GabrielaS13 explică (pentru MarinaMinodora1980):

Si scrisul o sa se duca repede?