| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul cam acum o saptamana si ma tot chinui de o perioada sa instalez microsoft word dar de fiecare data cand salvez de pe internet programul si apas pe instalare imi scrie:"the expected version of the product was not found on your system". Am tot descarcat de pe diferite site-uri (chiar si de pe site-ul oficial al microsoft-ului) diferite versiuni(2003, 2007, 2010) dar la toate imi scrie la fel cand incerc sa-l instalez. Poate sa imi spuna careva ce trebuie sa fac? Sau sa imi dati un site de pe care ati instalat si voi word-ul? [funda]

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce era mai important NU ai zis! Ce windows ai instalat?
Microsoft Word 2007 Portable
Download link:
http://www.mediafire.com/? rzrqdgog29vlpha
Succes!

| byancaralu a răspuns:

Windows xp. iar la link-ul pe care mi l-ai dat fisierul a fost sters.