| bby a întrebat:

Vreau sa imi instalez Microsoft office 2003/2007 dar nu imi merge worried Dau sa imi instalez si imi apare "The expected version of the product was not found on your system" crying Nush ce sa fac thinking Ajutati`ma ca e urgent :-

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Windows XP de care? sp1, sp2, sp3...
De unde ai descarcat tu este -> Microsoft Office 2007 Trial (scrie in paginata) deci nu iti va merge daca update-urile din windows sunt inchise! Office-ul costa bani! Alta sugestie vezi mesaj privat!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai si detalii nu dai? ce windows ai? de unde ai descarcat pachul Office? vreau link! Windowsul este piratat? (ca sa-mi dau seama daca ai update-urile inchise sau deschise), ce spatiu ai liber in partitia unde vrei sa instalezi office-ul? Detalii care ma ajuta sa-ti rezolv problema ->urgent!

| bby explică (pentru neluL):

Am windows Xp :) si l`am descarcat de aici http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__2/file__5452
Ai u o alta sugestie de unde sa il descarc? :-ss

| bby explică (pentru neluL):

Nu stiu de care thinking

| neluL a răspuns (pentru bby):

Ti-am trimis mesaj privat. Citeste!

| neluL a răspuns (pentru bby):

Windows XP de care? sp1, sp2, sp3...
De unde ai descarcat tu este -> Microsoft Office 2007 Trial (scrie in paginata) deci nu iti va merge daca update-urile din windows sunt inchise! Office-ul costa bani! Alta sugestie vezi mesaj privat!