| CosMinUtZuuUu a întrebat:

nu aveti cumva Jurnalele lui Stefan vol.1 - Inceputurile de vanzare? Am gasit pe okazii volumul 2 si 3 si o sa mi le comand astazi dar volumul 1 nu... Daca sunteti dispusi sa-l vindeti dati-mi un e-mail sau scrieti aici : cosmin_leul2008@ yahoo.comScuzatzi categorialaughing

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......56696.html Comanda de aici, e ieftin.

| CosMinUtZuuUu explică (pentru SMA):

Dar e stoc epuizathappy

| SMA a răspuns (pentru CosMinUtZuuUu):

Ahh, imi cer scuze sad acum am observat.

5 răspunsuri:
| Isabele a răspuns:

Daca nu ai apucat primul volum, editura Leda va reedita primele 3 volume din "Jurnalele lui Stefan" – editia de buzunar, volumele vor aparea din 3 septembrie.

| spydyweb2 a răspuns (pentru Isabele):

Dar editiile de buzunar nu inseamna ca, cartea nu este completa big grin? ( de curiozitate intreb ca nu pre stiu la ce se refera editia de buzunar, dar eu asa cred ca sunt editiile de buzunar) tongue

| CosMinUtZuuUu explică (pentru spydyweb2):

Editie de buzunar inseamna ca aceste carti...sau marog cartile in editie de buzunar sunt facute intr-un format mai mic.Sunt exact la fel doar ca sunt mai micilaughing