| MIru a întrebat:

Nu stiu ce sa ii fac cadou mamei mele de 8 martie... Are 37 de ani... Propuneri?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu i-as lua un buchet de trandafiri [37 la numar] si o cutie mare, mare de ciocolata

6 răspunsuri:
| dyapinty a răspuns:

Un buchet frumos de flori..probabil stii ce prefera, dar pe langa ai putea niste bijuterii dragute.un colier ..sau colier cu cercei, depinde de buget
i-ar putea placea si un ceas finut de mana
Daca, in schimb nu ai foarte multi bani. ceva cu dedicatie speciala. original happy (gen din magazinele de suveniruri, cana, magnet cu cea mai buna mama..etchappy )
sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ce îi poţi oferi mai mult decât iubire?
Şi ca să-ţi dau totuşi o sugestie,
un buchet de flori şi o îmbrăţişare puternică.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Un poster mare cu o felicitare
un filmulet despre ea
parfum, colier
flori
felicitare creata de tine

| ioanais a răspuns:

Daca e stilul sportiv, fashion, business, casnica etc., gasesti aici idei pentru fiecare:
http://www.cuidei.ro/category/moda/8-martie/

| Vreausăajut1720 a răspuns:

Poţi să-i faci ceva de mâna ta e mai frumos aşa si cred că va aprecia mult stădania ta.De exemplu o felicitare big grin

| iulia555 a răspuns:

Ai putea incercaun buchet de flori, un inel ca de la fiu la mama, un lantisor dragut, dar si o felicitare este foarte frumos pentru o mama. un trandafir. Poate fii ceva original sau creeat de tine! Succes!