| Dana23 a întrebat:

Este 8 martie si nu stiu ce cadou sa-i fac mamei mele? Aveti idee cam ce-i pot face?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! Buna! o imbratisare sincera si un Te iubesc mama! face cat N cadouri, in functie de bugetul tau poti opta pentru o esarfa, o icoana sfintita, un parfum...sunt o multitudine de oportunitati in ziua de azi, buget sa fie.
La multi ani pentru maine mamicutei talelove strucklove struck p

| Dana23 explică (pentru caramela):

Multumesc la fel si pentru a ta!

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
In primul rand, ar trebui sa ii cumperi un buchet de flori, sau o floare naturala in ghiveciwinking
Apoi, poti sa ii iei o diploma pe care sa scrie pentru cea mai buna mama din lume, pe care o gasesti pe la tarabele din piete, sau un tablou frumos, sau ceva esarfa.
Bafta!

| allllexaaaa a răspuns:

O bratara, un lant, sau poate un inel. Eu ii iau o bratara si un buchet de flori.

| anda222 a răspuns:

Si fi foarte sincera cu ea si zi ca o iubesti asta e cel mai de pret cadou.:X