| anonim_4396 a întrebat:

Nu vreau comentarii cuhee hee, etc, etc ci seriozitate. E normal ca la 14 ani(sunt baiat) sa am par pe picioare si maini cam lungut si negru? Colegii mei nu au deloc. Eu sunt aproape cel mai inalt din clasa, poate asa trebuie? AAA si inca ceva. Daca nu faci sport creste? Am vazut o foto ca daca depui efort, ai muschi parul nu mai creste. Promit FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Chelly007 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. tu esti diferit fata de colegii tai ..mai ales ca esti cel mai inalt inseamna ca te dezvolti mai repede si asta ar fi cauza^^ si la partea cu muschii, nu te mai lua dupa toate chestiile astea oh go on, poti sa ai la pachete de muschi, dar parul nu va cadealaughing.asa esti tu si nu trebuie sa te iei dupa unii, altii. happy[fundita?:d]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha nu m-ai vazut pe mine (sunt fata) =]] noroc ca am epilatorul aproape =]]. Pai as fi vrut sa dau copy&paste la comentariul lui Chelly007 fiind ca as fi zis la fel. Te dezvolti mai repede ca ceilalti, nu e un lucru rau big grin esti in adolescenta nene wake-up!

| bIaYGI a răspuns:

Stai linistit! nu e nimic asa si eu de la 15 ani ma bierbeream am par pe micioare ff mare e ceva normalhappy ne dezvoltam repede laughing funda!