| deadman a întrebat:

O fata de la alta clasa este tachimata de catre colegii ei spunandu-i ca ea ma place, chiar daca nu este asa (am vorbit cu ea). De ieri, cand trec pe langa clasa ei cativa dintre ei incep sa strige dupa mine spunandu-mi sa ma duc sa o pup sau sa intru in clasa dupa ea si chestii de-astea si a inceput sa devina cam enervant. Ce sa le spun ca sa le inchid gura?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu-i băga în seamă.

| CryShiAtat a răspuns:

Daca deja le-ai explicat ca fata nu simte nimic pentru tine atunci nu prea ai mia avea nimc de facut. Doar sa vorbesti cu fata aceea si sa ii spui ca tu stii adevarul si ca nu are de ce sa isi faca griji.