| blondinaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hey TPU.O mica intrebare si as vrea sa imi raspundeti repede! Deci acum vreo 2 luni am devenit reprezentanta avon.ieri 2 fete mi.au cerut sa le inscriu ca reprezentante la mine.(asta ar insemna sa devin lider). Cine e lider la avon si imi poate explica mai multe.Cum e sa fi lider.Ce cadouri primesti? la fel ca reprezentant sau mai multe.mai putine, mai naspa.Nush nu prea vreau sa ma complic sa fiu lider.Si am auzit ca trebuie sa fac comanda de minim 200 de lei.la care am 30% dicount? Asa e?
happy Si cat trebuie sa stranga reprezntantele mele.comanda.de ce suma? Devin lider calificat doar daca am 5 reprezentanti si atunci trebuie sa strang 18 milioane cu grupa?

Sunt atat de nelamurita! astept raspunsuri repede. fundita!:*

2 răspunsuri:
| madlenne1 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la oriflame si daca aduc 3 fete imi mai da cate ceva in functie de catalog, si la inceput trebuie sa ai grija de ele sa faca o suma, si dupa daca mai au nevoie de ajutor apeleaza la tine, cam atat stiu eu, funda!

| Mymytica a răspuns:

Avonncosmetics32@yahoo.com
pe mess ne int mai bine poti sa ma intrebi orice in legatura cu avonhappy