| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce joaca Kaneva... cum poti face bani? Exista coduri in acest joc (nu doar pentru bani ci si pentru alte chestii)? big grin...Va Multumesc prin daruirea Funditei!happy

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Eu mă jucam mai de mult, nu există coduri dor dacă apeși pe semnu întrebări mergeai și dacă mai apăsai încă o dată alergai. Păi trebuie să de duci undeva să-ți iei pensia (50 bani) din 6 în 6 ore. Dacă intri în fiecare zi măcar un minut primești lvl și dacă îl treci primești bani.Sau mai poți să te duc la discotecă și acolo când ești pe ring trebuie să apeși play și te joci un joc cu dans care apeși pe butoanele sus, jos, dreapta, stânga.Sau mai este un joc gen cs și căștigi foarte mulți bani.Aste discoteca, și astea le găsești la map.Nu știu exact dacă mai este așa dar cred că da. Că poate sa mai schimbat de când nu mă mai joc eu.
Baftă!

2 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Uite niste coduri: / (mers-alergat); /clancreate (scrii ceva sub numele tau); /clandisband (stergi ce scrie sub numele tau, ca sa poti sa scrii altceva); succes! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei Exista Coduri uite:apesi pe semnul intrebari ca sa mergi elegant apoi daca vr sa alergi apesi incaodata pe semnul intrebarii. Daca vr sa iti iei salariu te duci la agentie, Si apesi pe Tab in dreptul tastaturi in partea stanga.si primesti 50 rewards. Daca vrei sa iti scrii ceva sup numele taw scrii /clancreate daca vrei sa stergi faci /clandisband.Si se numeste Status. Dar ai grijasa nu dai parola la nimeni la nimeni nimeni ca poate sa-ti fure contul cu mi-la furat si mie. Succes! Si nu uita ce ti-am sps!