| DeeaRoz a întrebat:

Poate ma puteti ajuta voi happy caut doua filme pe care le-am vazut acum mult timp dar nu stiu cum se cheama.
1. este vorba despre o fata care a intalnit un baiat sau ceva de genul care se prefacea ca este un om de asta care cauta fotomodel dar el era de fapt un proxenetist care incerca sa o introduca in lumea asta. aceasta intalneste un baiat care se preface ca este de la politie dar de fapt el era de asemenea un baiat de genul asta care a incercat sa o filmeze in timp ce o forta sa se desbrace.
2. este vorba despre o fata ca are un accident cu mama sa parca iar mama moare sau fata nu mai stiu sigur. iar spiritul mamei intra in corpul fetei doar noaptea iar dimineata fata revine la normal sau ceva de genul. dar apoi totul se rezolva si fata isi traieste viata.
poate ma puteti ajuta vou sa gasesc filmele happy

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Primul film este Inocenţă de vânzare.
http://www.cinemarx.ro/......03936.html