| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a întrebat:

Ptr cei care au citit seria "Fortele raului absolut", cum vi s-a parut?:X. Mie mi s-a parut fantastica:X...Si s-a terminat exact asa cum am vrutwinking. Voi ce credeti? fundita:*

2 răspunsuri:
| AneDăă a răspuns:

Cartea e minunata.mi-a placut! big grin

| Bianca0007 a răspuns:

A fost absolut fantastica! Pe mine m-a tinut atat de mult in suspans ca nu m-am putut dezlipi de carti pana nu le-am terminat. Si eram sigura ca Derek si Chloe vor fi impreuna in final. Pe parcursul actiunii unii ar fi zis ca Chloe va fi cu Simon pentru ca era evident ca el o placea. Dar avand in vedere ca ea a petrecut mai mult timp cu Derek este firesc sa se termine asa. Chiar daca el nu o arata, iti puteai da seama dupa comportamentul lui ca o placea pe Chloe ( ex: atunci cand i-au intalnit pe Liam si Ramon- nevoia de a o proteja) etc). Acesta nu vroia sa-si dezvaluie sentimentele fata de ea pentru ca nu dorea sa il raneasca pe fratele sau( fie el si vitreg )si cred ca ar trebuie sa le urmam exemplul. Finalul a fost in regula desi n-ar fi stricat inca o carte. Mi-a placut povestea si de aceea mi-a parut foarte rau cand am terminat-o. Iar in privinta personajelor, preferatii mei sunt Chloe, Derek si Liz. Cam asta a fost parerea mea despre aceasta serie fascinanta, pe care o recomand tuturor si imi cer scuze ca m-am lungit cu raspunsul.