| wolder a întrebat:

Ati citit `Fortele Raului Absolut`? 1, 2 sau 3?
Cum vi s-a parut povestea?

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Buna. Acum sunt la volumul 2, mai am putin si-l termin. Imi place, te tine in suspans; abia astept sa-l citesc si pe al 3-lea sa vad cum se termina. happy

| wolder explică (pentru Adryana):

Sfarsitul o sa-ti placa cu siguranta! Da te tine in suspans! Toate cele 3 carti sunt frumoase! 1 m-a impresionat cel mai tare, dar si 3big grin

8 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Acum sunt la volumul 2love struck

| wolder explică (pentru Demise):

Bravo! So citesti si pe a treia ca merita big grin!

| Alessandra_6898 a răspuns:

Buna kiss. Eu le-am citit pe toate, si e foarte interesanta cartea. Merita sa o citesti.

| wolder explică (pentru Alessandra_6898):

Asa e, e foarte interesanta! Am citit-o big grin

Este seria mea preferata de carti. Sper sa apara si un al treilea volum. Momentan aproape il termin pe 3 si consider ca este cel mai reusit deoarece are mai mult romance si mai multa actiune.
Mie mi-a placut la nebunie si as putea vorbi toata ziua despre el.

| Ramonikutza a răspuns (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

La fel si eu, cand vorbesc despre carte parca, intr-un fel, n-am cuvinte s-o descriu la cat de mult mi-a placut, ultima pagina am citit-o de nu-stiu-cate-ori si parca nu ma mai puteam opri, CITITI-O!

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns (pentru Ramonikutza):

La fel...am citit cand eram la prima carte ultimele parti. Imi placea asa mult. Nu imi venea sa cred ca Derek, dar a facut asa de bine trecerea de la unul la altul ca il preferam pe el laughing Si apoi am tot citit ultima pagina si cred ca o sa mai continui sa o citesc rolling on the floor