| KehlaniLipa a întrebat:

S-ar putea sa primesc muult hate pentru asta dar vreau si eu o parere a mai multor straini in legatura cu situatia in care ma aflu. Sunt din Bucuresti si visul meu e sa fiu model (ca hobby sau meserie pentru o perioada de timp), daca va ajuta, am:
Inaltime- 1.69
Talie- 80
Bust- 83
Tights- 65
As avea vreo sansa? Stiu sa merg (am participat la cateva concursuri) si stiu sa merg si pe tocuri.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum naiba cu talie de 80 cand se cere 60 de cm? tu macar ai cautat ceva? Sa nu mai zic ca inaltime e 1, 75~ minim.
Fete:
- 170 - 180 cm inaltime.
- 80 - 90 cm piept.
- 58 - 63 cm talie.
- 90 - 93 cm solduri.

| Xdreaper21 a răspuns:

Probabil ai sanse de obicei fetele scunde si slabe a dracu sau boance(desigur ca scunde) is modele