| TnCristinaa a întrebat:

Saptamana viitoare am probele de aptitudini la pedagogic si am emotii Dati-mi niste sfaturi va rog

2 răspunsuri:
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa dai o proba pe plan muzical sau pe plan de arte. Poti sa faci un desen sau sa canti un cantec. Poti recita o poezie sau poti juca o piesa de teatru. Stiu ca vecina mea a fost singura care a interpretat o piesa de teatru si a intrat negresit. Sper sa te descurci cu astea deoarece sunt principale.

| TnCristinaa explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Ma refeream la sfaturi sa scap de emotii, dar Multumescc.m-ai ajutat mult happy