| amdr001 a întrebat:

scuzati categoria! stiti vreun program de descarcat, care pot sa pun o melodie de fundal la un filmulet? da sa se auda si ce spune aia in filmuletz, si in spate sa fie o melodie mai incetisor... dar sa fie simplu de folosit happy
multumesc!
dau funda!

1 răspuns:
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Daca vrei un program gratis, incearca Video Pad. Dureaza putin pana iti importa filmuletul, dar poti seta si volumul lui si al melodiei pe care o vei adauga. Poti seta si calitatea filmului la sfarsitwinking