| BoMbeRmEn a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet sa pun mai multe poze si niste versuri pe ele si o muzica pe fundal. Ce program as putea folosi? Sa fie cat mai simplu si vreau un program care a fost folosit si de voi sau stiti sigur ca e bun si face treaba. big grin

3 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Cred că PowerPoint e destul de ușor de utilizat. Poți încerca și Windows MovieMaker, cel mai probabil îl ai deja în calculator. Succes

| Zabaleste a răspuns:

CyberLink PowerDirector 11 e the best iti alegi optiunea full editor adica daca te pricepi la detalii.si easy editor doar ce ai zis tu.Iti spun ca nu vei regreta.

| ionelapreda a răspuns:

Salut! Windows Movie Maker, e foarte usor de folosit si foarte rapid.Gasesti si multe tutoriale pentru asta. Poti sa il descarci de aici:http://www.windows-movie-maker.org/ Sper ca te-am ajutat! Funda? :D