| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie Craciunul, si tata mi-a zis sa fac o lista cu ce vreau de craciun. Faza e ca sunt in Germania si mi-a zis ca sa aleg un cadou la maxim 70 de euro.Ce as putea alege? straight face

As vrea un joc pe PC, dar la intrebarea asta ce am pus acum mai am inca 2 intrebari.

-Eu am decis sa imi cumpere NeedForSpeed Rivals

1.In NFs Rivals ai doar masini stock ca in celelalte nfs-uri?

2. Poti sa le tunezi tu?

3. Poti sa te plimbi prin oras?

Merita cumparat jocul?

- Mai dati-mi si voi niste idei de craciun! Max. 70 euro [350 roni]

Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| laur100 a răspuns:

Intra pe http://falit.net si cauta-ti acolo ceva fain