| anonim_4396 a întrebat:

se apropie ziua mamei mele si as vrea niste idei de cadou, manual daca se poate pentru ca ei ii plac foarte mult lucrurile facute manual si i-am tot facut. Cele mai bune idei funda si votwinking

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Îi poţi face un tablou din quilling sau un origami arabesque în culorile preferate.

1 răspuns:
| Andrada666 a răspuns:

Poti sa ii daci o super felicitare:d. poti sa ii faci o bratara din ata,poti sa ii faci un goblen daca mai ai timp, poti sa ii faci o cana, un desen sau o scrisoare.
Daca vrei sa ii faci o bratra eu iti recomand sa i-o faci pe asta:
http://www.youtube.com/watch?v=N_zcU39Szuo
Sper ca te-am ajutat;)