| Deidara554 a întrebat:

In aproximativ 2 saptamani este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii fac.Am un buget de 50 de lei, stiu ca nu este prea mult.Imi puteti da niste idei? Daca sa poate si idei pentru un cadou facut manual ar fi grozav happy!
Dau fundita big grin.

10 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O rama foto cu o fotografie draga mamei tale pusa in ea si un fir de trandafir.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o ie din bumbăcel, este lejeră vara și o floare.
Pa, pa.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://www.e-argint.ro/lantisoare-din-argint-dama.html?dir=asc&order=price
O sa-l poarte cu placere ca e dela tine.
PS:Poate gasesti un magazin in oras si acolo o sa te sfatuiasca mai bine(poate niste cercei/bratara/inel)

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

NU uita de flori/floare nu conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ii poti lua o carte de gatit,un parfum frumos, o bluza frumoasa, un portofel cochet, flori, o cutie cu bomboane de ciocolata.
Te pup!

| supermamici a răspuns:

Buna,
incearca aici parca peste 30 de lei e transportul gratuit: http://bit.ly/Fun-Gift

| andru10best a răspuns:

Un album plin de poze cu voi doi in momente frumoase si memorabile si la fiecare poza sa scrii un gand frumos despre amintirea respectiva.

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

N-am mama si nu dau cadouri, deci nu stiu rolling on the floor)))))))))))))))))

| FURRIA a răspuns:

Un buchet de trandafiri, alaturi de o cutie de drajeuri, si o ciocolatabig grin
Si alaturi de toate acestea un sincer la multi ani.

| mihaelanita a răspuns:

Pai... Daca vrei poti cumpara niste flori, o cutie de bomboane, ceva de imbracaminte ( dup[a stilul ei ) sau poti face niste flori( e cam greu ). Eu am facut un ghiveci si l-am dat cadou dnei directoare ( hartie colorata, burete, ghiveci, foarfeca si sarma ). Mai bine fa prima idee ( flori, bomboane, haine sau pantofi ). happy LMA mamei tale! happy