| anonim_4396 a întrebat:

Buna,in curind se apropie ziua mamei mele, ce cadou ii pot da, dar sa nu fie prea scump va rog sau chiar puteti sa-mi spuneti si ceva care le pot face manual! Cine da cel mai multe idei si cele mai frumoase fundita! Va pup! Va rog enorm cite mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| Milayaa a răspuns:

Eu de obicei ii fac o felicitare nu doar unde scrie La Multi Ani dar de parca ar fi o scrisoare.ii scrii una despre tot ce a facut bine pentru tine si multe altele.o decorezi frumos. apoi cumperi o rama cit mai simpla si iei paiete si ce gasesti prin casa, lipici si decorezi rama in stilul tau.vauti o poza care sa o emotioneze, pe care nu a vazut-o demult.o pui acolo si dimineata o surprinzi placut
sa stii ca o sa economisesti si bani si o sa vezi cit de interesant o sa fie
bafta happy:*

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ziua mamei tale sau ziua surorii tale? Hmm

| Bianca72 a răspuns (pentru BiuL):

Mama si sora sunt nascute ambele intr-o zi!

| BiuL a răspuns (pentru Bianca72):

Ok, am inteles. Idei de cadouri : flori si bomboanele de ciocolata, portofele, rame cu poza voastra in ele, vouchere la saloane de cosmetica sau masaj, bijuterii, parfum, geanta, carti, agende, tort de la cofetarie, floare in ghiveci.

| LolaLollita a răspuns:

O pereche de manusi frumoase.
O bluza.
O bratara.
O pereche de cercei.
O agenda.
Un parfum.
Un ceas.
O floare in ghiveci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Dacă e pasionată de gătit,îi poţi cumpăra o carte de bucate, de pildă.
Sau un parfum, un lanţ frumos, o geantă, o floare etc.
Te pup!

| JokerMato a răspuns:

Poti face o felicitare decorata in stil Quilling si chiar origami, depinde si daca te pricepiwinking

| andrea29 a răspuns:

O bratara
un ceas de mana
margele
un gst frumos
parfum(daca ii place)
cercei

| IoNuTz61 a răspuns:

Iti faci timp, ajungi inaintea ei acasa cu 2-3 ore, si ii pregatesti clatite cu ciocolata, i o inimioara deasupra happy