| anonim_4396 a întrebat:

so, am o intrebare: pana cand se dezvolta o fata adca ii creste nasul ii se schimba fata(aspectul fetei)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana pe la 20 de ani si de atunci nu vor fi schimbari majore.
Dar depinde de organism, fiecare organism ajunge la maturitate in ritmul lui.

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Tu te auzi? ai gandit inainte sa pui intrebarea?
fata umana se schimba pe tot parcursul vietii atat la femei cat si la barbati.

| Nimic special a răspuns:

102 ani

| AnnMccoy a răspuns:

Hei! @izabella03. TPU este un site pe care poti pune intrebari si in schimb primesti raspyunsuri care te ajuta. aici sunt toti TtotiPpentruUnu. daca voiai sa ma ajuti nu iti bateai joc de mine! oricum am sa-ti dau un folositor, petru ca nu sunt genul de persoana ca tine. care sa rada de oamnei. daca eram asa iti dadeam stupid!