| BoOoMbOnik a întrebat:

Spuneti-mi si mie cate calorii are o portie din aceea medie de cartofi taranesti de la spring time? Si mar mai interesa daca stiti cumva cum sunt facuti? Adica sunt copti sau prajiti? Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| andaua a răspuns:

La Spring Time,KFC, McDonald, pe tava in care se elibereaza comanda exista un flaier pe spatele caruia se gasesc toate indicele calorice pentru orice produs prepara/comercializeaza in lantul respectiv de fast food