| Siracuzia a întrebat:

Stiti cumva cu ce program de modificat poze s-a decupat domnisoara asta si s-a lipit pe aceasta imagine? Sau imi puteti da unul cu care sa fac si eu asta? Am incercat in Paint, dar imi raman margini albe pentru ca nu o pot decupa pe linia corpului ci sub forma de dreptunghi. FUNDA!
http://i51.tinypic.com/2zqdeo8.jpg

Răspuns Câştigător
| MiniieKidda a răspuns:

Pai nu stiu sigur in ce program.
Dar stiu un program care e la fel
PIzap big grin dai la Backgrounds big grin si dupa iti alegi o poza pe care
vrei sa te pui si dupa pui o poza cu tine si dai sa te decupezi big grin Sper ca o sa te descurgi big grin Daca mai ai nevoie raspunde la intreabare (:

3 răspunsuri:
| 4Angëℓ4 a răspuns:

Poi pe pizap poti face asta!

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Adobe photoshop cs5.5

| MoneyMoney a răspuns:

Adobe Photoshop, Corel Draw sau Adobe Ilustrator unu dintre el cu care te descurci cela mai bine!