| dani97 a întrebat:

stiti cumva daca s-au bagat banii de liceu pe luna ianuarie? sunt pe clasa A 9-A SI i-am scos in fiecare luna pe card. maine am dirigentie si sper sa nu imi zica nimic dirigul, deoarece nu vreau ca ceilalti colegi sa stie ca primesc bani de liceu. din moment ce i-am trecut pe card, dirigul nu mai are nici o treaba, nu?big grin

1 răspuns:
| Melinda1219 a răspuns:

Dirigul tau doar preda situatia absentelor lunar.Inca nu s-au bagat banii.