| beautifulkiss a întrebat:

Hey TPUhappy
Stiti cumva daca se face cumva intalnirea bobocilor la Colegiul National Iulia Hasdeu din Bucuresti?
Si daca se face stiti cand?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| XxiNSaNiTYxX a răspuns:

Intalnirea va avea loc, la fel cum a spus popabogdan1, vineri, pe data de 20 iulie in fata liceului la ora 16:00.

| beautifulkiss explică (pentru XxiNSaNiTYxX):

Multumesc f mult...am reusit sa aflu oricum de pe fb-ul lor, dar multumesc mult oricumbig grin

3 răspunsuri:
| popabogdan1 a răspuns:

Din cate am auzit de la colegi va fi pe data de Vineri 20 Iulie, mai mult nu stiu.

| Maria_Catalina_1997 a răspuns:

Beautifulkiss...dar cum ai gasit pe fb-ul lor, ca si eu urmaresc asta de cand am intrat aproape si pe fb si pe alte site-uri si nimic?