| iuly03 a întrebat:

stiti cumva daca trebuie sa platesc pentru o pagina de facebook?
FUNDA :**

Răspuns Câştigător
| MrsVamp a răspuns:

Daca e o pagina normala nu trebuie sa platesti nimic
Daca vrei sa.i faci publicitate trebuie sa platesti o taxa

1 răspuns:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Orice pagina Facebook este gratis. Avand in vedere ca detinand o pagina doresti like-uri, comentarii si distriburi si ca sa fie cunoscuta poti sa-ti face publicitate platind cu cardul o suma de bani pe perioada pentru care doresti publicitate sau poti sa-ti faci singur 1OO% gratis publicitate trimitand mesaje la alte persoane sau pagini! O zi buna!